19 Nisan 2017 Çarşamba 20:11 Türkiye

TUNCELİ'DE DÜŞEN HELİKOPTERDE ŞEHİT OLAN HAKİM ONUR ALAN'IN CENAZESİ SAMSUN'A GELDİ

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan 12 kişiden biri olan hakim Onur Alan'ın cenazesi hava yolu ile Samsun'a geldi.

 

Düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesinin karayolu ile Ordu'ya götürüleceği öğrenildi. 

 

Tunceli'de önceki gün yaşanan üzücü olayda Skorsky tipi polis helikopteri Pülümür'de düşmüştü. Düşen helikopterde bulunan 12 kişi ise yaşanan kazada şehit olmuştu. Helikopter kazasında şehit olan hakim Onur Alan'un naaşını Samsun Çarşamba Havalimanında Samsun Valisi İbrahim Şahin ile birlikte Samsun Garnizon Komutanı Piyade Albay Sedat Bulut ve askeri erkan karşıladı.

 

 

Şehit hakim Onur Alan'ın cenazesini getiren uçakta bulunan annesi Fatma Alan ve babası Mahmut Alan Çarşamba Havalimanında yapılan karşılama töreninde gözyaşlarına boğuldu. 

 

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi toprağa verilmek üzere Ordu'ya gönderildi. 

DİĞER HABERLER