17 Nisan 2017 Pazartesi 13:36 Türkiye

SAMSUN TSO BAŞKANI MURZİOĞLU 16 NİSAN REFERANDUM SEÇİM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan referandum seçiminde milli iradenin tecelli ettiğini açıkladı.

 

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murzioğlu, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, önemli mesajlar verdi.

 

Seçimin sona erdiğini artık dünün geride bırakılması ve ileriye bakılması gerektiğini ifade eden Salih Zeki Murzioğlu, "Özel sektörümüz bundan sonra önünü daha rahat görebilecek, daha rahat risk alarak yatırım yapabilecektir. Dünü geride bırakıp, yarına odaklanmalı, ortak bir vizyon ve hedef etrafında toplumu birleştirip geleceğe birlikte yürümeliyiz. Demokratik ve siyasi kazanımlarımız arttıkça, ekonomik kazanımlarımız da artacaktır" dedi.

 

Referandum seçim sonucunun hayırlı olmasını dileyen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yaptığı açıklamada şöyle konuştu.

"Türkiye anayasa değişikliğiyle ilgili referandumu büyük bir olgunluk, huzur ve demokratik toplumlara örnek teşkil edecek bir yüksek katılımla gerçekleştirmiştir. Referandum sürecinin tamamlanmasıyla önemli bir belirsizlik geride bırakılmıştır. Türkiye’de bir defa daha demokratik süreçler işlemiş, milli irade tecelli etmiş ve milletimiz ferasetiyle tercihini yapmıştır."

 

DİĞER HABERLER