25 Nisan 2017 Salı 16:11 Türkiye

SAMSUN BAFRA'DA FETÖ'DEN TUTUKLU ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HADİ SEZER TAHLİYE OLDU

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alındıktan sonra 6 Ağustos 2016 tarihinde tutuklanan AK Parti'li Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, bugün görülen dava da mahkemece tahliye edildi.

 


Bafra ilçesinde FETÖ terör örgütü soruşturması kapsamında, FETÖ/PDY üyesi olmak ve terör örgütüne finansman desteği sağlamak iddiası ile  6 Ağustos 2016 tarihinde tutuklanan ve 9 aydır tutuklu olan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer'in Bafra Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşma sonucunda adli kontrol şartı ile tahliyesine karar verildi.

 

Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer ile birlikte aynı davadan yargılanan tutuklu sanıklar Arif Ünal, Kadir Yasa, Mustafa Şirinoğlu ve  Hasan Uyar'ın da tahliye edildikleri öğrenildi.

DİĞER HABERLER