09 Mayıs 2017 Salı 18:47 Türkiye

İBRAHİM ERKAL VEFAT MI ETTİ, SON DURUMU NE: YENİ BİR AÇIKLAMA YAPILDI

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

İbrahim Erkal'ın resmi facebook sayfasından sanatçının beyin ölümünün gerçekleştiği yönünde yapılan bilgilendirme üzerine sanatçının hayranları şok yaşadı. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde mesajın yayınlandığı facebook sayfasında ikinci bir açıklama daha yapıldı. 

 

İbrahim Erkal'ın son durumu ile ilgili "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal tüm çabalara rağmen hakka rahmetine kavuşmuştur. Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun, mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun" mesajı yayınlanmıştı. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiğini belirten mesajın ardından sosyal medyada sanatçının hayranları başsağlığı mesajları yayınlamaya başladı.

 

Ancak İbrahim Erkal'ın facebook sayfasından biraz önce yapılan ikinci bir açıklamada ise sanatçı ile ilgili "Sevgili Dostlar değerli Sanatçımız İbrahim Erkal'ın Durumu 48 Saat daha bekleme yapılacaktır..Tüm vücut fonksiyonlarının burda takibinin yapılması için öyle karar alındı.. Maddiyatla alakalı bir durum söz konusu değil.. Az önce vefat haberi vermekten dolayı Herkesten Özür dileriz. Sadece DUA DUA DUA edelim.. İbrahim Erkal Basın Merkezi" denildi.

 

Bu mesajın ardından ise İbrahim Erkal'ın hayranları duruma tepki gösterdi. 

DİĞER HABERLER