20 Nisan 2017 Perşembe 13:37 Türkiye

CEM KÜÇÜK'ÜN MAVİ MARMARA İÇİN KULLANDIĞI 'O MANYAKLAR' SÖZÜ İNFİAL YARATTI

Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı

Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı. Cem Küçük'ün AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "AK Parti Mavi Marmara'da ki o manyak tiplerle yollarını ayırmalı" şeklinde ki sözleri infial yarattı.

Cem Küçük'ün katıldığı 1ANtv kanalında Mavi Marmara ile ilgili kullandığı sözler şok etkisi yarattı. Cem Küçük Mavi Marmara'da kiler için "O manyak tipler" dedi, tepki çekti.

 

Cem Küçük, "AK Parti'nin artık bu radikal islamcılarla da yani bu Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım. Bana göre Tayyip bey bunu yapacaktır diye tahmin ediyorum. Bu yorumumdur sadece." dedi.

 

Cem Küçük'ün Mavi Marmaradakiler için "O manyak tipler" ifadesini kullanması ise tepkilere neden oldu. Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözleri Twitter'da gündeme olurken Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş ise Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.


Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş, AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım" diyen Cem Küçük'e Twitter sayfasından, "Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz, amacın ne? Kime hizmet ediyorsun???" diyerek tepkisini dile getirdi.


 

DİĞER HABERLER