28 Nisan 2017 Cuma 13:11 Spor

SAMSUNSPOR REVİRE DÖNDÜ ÜMRANİYESPOR MAÇI ÖNCESİ 5 FUTBOLCU KADRO DIŞI KALDI

Samsunspor revire döndü Ümraniyespor maçı öncesi 5 futbolcu kadro dışı kaldı

Samsunspor revire döndü Ümraniyespor maçı öncesi 5 futbolcu kadro dışı kaldı. Samsunspor'da kritik Ümraniyespor maçı öncesi 5 futbolcunun sakatlıkları nedeniyle kadro dışı kaldığı açıklandı.

Samsunspor'da Jeroen Lumu, Kenan Karışık, Ahmet Burak Solakel, Eldin Adilovic  ile cezalı olan Ercan Yazıcı'nın oynanacak Ümraniyespor maçında kadro dışı kaldıkları açıklandı. 


TFF 1'inci ligde küme düşmeme mücadelesi veren Samsunspor'da çok sayıda sakat futbolcunun bulunması Teknik Direktör Osman Özköylü'yü kara kara düşündürüyor.  Samsunspor'un bugün Ümraniyespor ile oynayacağı maçta ise ayak parmağında ki sakatlığı geçen Hollandalı Kevin Brands'ın kadroda yer alacağı öğrenildi.

 

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ise takımın gelen durumu ile ilgili yaptığı açıklamada  Ümraniyespor maçında 5 futbulcularının sakatlıkları nedeniyle kadroda yer alamayacağını belirterek, şunları dile getirdi.

 

"Kazanmamız gereken bir maç öncesinde böyle sakatlıklarla karşı karşıya kalmamız planlarımızı bozdu ama elimizdeki mevcut kadro ile yine savaşarak maçı kazanmak istiyoruz. Ayrıca Fransız oyuncu Ousmane N'Diaye'nin ise futbolcu fıtığı mevcut. Bu da performansını etkiliyor. Sakat oyuncuların çokluğu nedeniyle onu da kadroya dahil ettik." 

DİĞER HABERLER