17 Nisan 2017 Pazartesi 18:26 Siyaset

SAMSUN'DA MHP'NİN ESKİ İL BAŞKANI ÖMER SÜSLÜ MHP'DEN İSTİFA ETTİ

Samsun'da MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü MHP'den istifa etti

Samsun'da MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü MHP'den istifa etti. Samsun MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü, 16 Nisan referandum seçiminin ardından MHP'den istifa ettiğini açıkladı.

Samsun'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski İl Başkanı Ömer Süslü, 16 Nisan referandum seçiminin hemen ardından MHP'den istifa ettiğini duyurdu.  

 

MHP'den istifa ettiğini duyuran Ömer Süslü, istifası ile ilgili yaptığı açıklamada, "Partimizin genel merkez yönetiminin tutum ve davranışlarını doğru bulmadığım, sırtlarını dayadıkları iktidara yaranmak ve koltuklarının bekâsını sağlama almak için Türk Milletinin ve çocuklarımızın geleceğini tehlikeye atan ve bu yolda ihanetle eşdeğer uygulamalara imza atanlarla yan yana anılmayı kendime zül kabul ettiğim için, mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden istifa ediyorum. Tüm sevenlerime ve kamuoyuna saygıyla duyururum. Allaha emanet olunuz." dedi. 

 

MHP'den istifa ettiğini açıklayan eski Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, MHP Genel Merkezi tarafından Meral Akşener'i desteklediği gerekçesi ile İl Başkanlığı görevinden alınmıştı.

DİĞER HABERLER