19 Nisan 2017 Çarşamba 14:11 Siyaset

MERAL AKŞENER YENİ PARTİ Mİ KURACAK: AKŞENER AÇIKLAMA YAPTI

Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı

Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı.  Meral Akşener'in yeni bir parti kuracağı iddiası doğru mu. Meral Akşener'in kuracağı partinin ismi ne olacak.

MHP Genel Başkan adayı olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ terör örgütü ile ismi sık sık gündeme gelen Meral Akşener'in 16 Nisan referandum seçiminin ardından yeni bir siyasi parti kuracağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

 

Peki Meral Akşener gerçekten de yeni bir siyasi parti mi kurdu, yoksa yeni bir parti mi kuracak. Meral Akşener, bu konu ile ilgili merak edilen sorulara yaptığı açıklama ile yanıt verdi. Yeni bir siyasi parti kurmak için çalışma başlattığı gündeme gelen Meral Akşener, yaptığı açıklamada, "Yeni bir parti kurma çalışmamız yoktur" dedi.

 

Meral AKşener, parti kurma çalışmaları yaptığı yönünde gündeme gelen iddialara yaptığı açıklama ile nokta koyarken, sosyal medya sayfasından şunları dile getirdi. 

 

"Parti kurma çalışmamız yoktur. YSK'nın hukuku katlettiği abidik gubidik işlerin yapıldığı bir süreçte önceliğimiz oylarımıza sahip çıkmaktır" 

DİĞER HABERLER