22 Nisan 2017 Cumartesi 18:35 Siyaset

ÇİĞDEM KARAASLAN 'BU İŞ BİTMEDİ' DİYENLERE SESLENDİ: BU İŞ BİTTİ NOKTA KOYUYORUZ

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Samsun'da AK Parti Ayvacık, İlkadım, Kavak, Asarcık, Ladik, Havza, Vezirköprü, Atakum ve Bafra İlçe Teşkilatlarını tek tek ziyaret eden Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarının milletin zaferi olduğunu söyledi. Referandum seçimlerinde canla başla çalışan AK Parti teşkilatlarına teşekkür eden Karaaslan,  16 Nisan'da sandıktan çıkan sonucun bir zafer olduğunu söyledi. 

 

Çiğdem Karaaslan, referandum seçim sonuçlarına yönelik yapılan itirazlara da değinerek, "Sandıklar sayıldı ama anamuhalefet başta olmak üzere bazıları, Bu iş bitmedi daha yeni başlıyordiyorlar. Bu iş bitti. Nokta koyuyoruz. Bundan sonra önümüze bakmak zorundayız." diye konuştu.

 

 

Samsun'da AK Parti İlçe Başkanlıklarına yaptığı ziyaretlerde,  konuşan Çiğdem Karaaslan, şunları dile getirdi.

"Biz birlikte çok emek veriyoruz. Sandık müşahidinden mahalle başkanına, ilçe başkanından kadın kollarına, gençlik kollarına zincirin halkalarıyız. Her bir halka aynı değerde. 17 Nisan sabahı çok güçlü bir ülkede uyanmak dileğiyle ayrılmıştık ve bunu başardık. Bugün bu zaferi kutlamanın ne kadar anlamlı olduğunu konuşmanın günüdür.  16 Nisan'da sandıktan çıkan sonuçla Türkiye kazandı. 16 Nisan'ın kaybedeni yoktur. Milyonlar Türkiye'nin geleceği için oy kullandı. Sandıklar sayıldı ama anamuhalefet başta olmak üzere bazıları, Bu iş bitmedi daha yeni başlıyordiyorlar. Bu iş bitti. Nokta koyuyoruz. Bundan sonra önümüze bakmak zorundayız. Biz, 'Durmak yok yola devam' diyoruz. Bunu demek zorundayız. Çözmemiz gereken çok farklı konular var. Bunun için daha güçlü olmak durumundayız.  Bütün teşkilatlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Anayasa değişikliği sürecinde 18 maddenin ilk başlarda vatandaşımızın zihninde tam karşılığı oturmamıştı. Teşkilatlarımız konuyu sahiplenerek, kapı kapı, dükkan dükkan, mahalle mahalle gidip konuyu anlatmalarıyla birlikte Türkiye'de inanılmaz bir ivme yakalandı. Hakikaten AK Parti teşkilatlarının payı çok büyük ama biz diyemeyiz ki bu sadece bizim başarımız ya da bizim zaferimiz."

DİĞER HABERLER