11 Mayıs 2017 Perşembe 13:03 Samsunspor

SAMSUNSPOR'UN YENİ STADININ GECE GÖRÜNÜMÜ VİDEOSU YAYINLANDI

Samsunspor'un yeni stadının gece görünümü videosu yayınlandı

Samsunspor'un yeni stadının gece görünümü videosu yayınlandı. Samsunspor'un Tekkeköy ilçesinde yapılan 33 bin 919 kişilik yeni stadının gece görünümü gözleri kamaştırdı.

Samsunspor'un Tekkeköy ilçesinde yapımı bitme aşamasına gelen yeni stadının havadan çekilen gece görünümü videosu izleyenleri büyüledi. 

 

Samsunspor, 45 yıldır maçlarını oynadığı Canik ilçesinde ki 19 Mayıs Stadyumuna Giresunspor maçı ile veda etti.  Samsunspor artık maçlarını Tekkeköy ilçesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen 33 bin 919 kişi kapasiteli yeni stadyumda oynayacak. 

 

Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsunspor'un yeni stadyumunun yayınlanan gece görüntüsü ise görenlerin gözlerini kamaştırdı. Havadan çekilen görüntülerde Samsunspor'un yeni stadının muazam hali taraftarları da heyecanlandırdı. 


Samsunpor'un yeni stadında tribünlerin izlenebilmesi için 469 kemara takılırken, stadın acil çıkış durumlarında ise hemen boşaltılabilmesi için Barcelona'nın maçlarını oynadığı Nou Camp örnek alınarak 50 olan turnike sayısı 72'ye çıkarıldığı öğrenildi. 

 

DİĞER HABERLER