08 Mayıs 2017 Pazartesi 16:25 Samsunspor

OSMAN ÖZKÖYLÜ: SAMSUNSPOR İÇİN TEHDİT DEVAM EDİYOR

Osman Özköylü: Samsunspor için tehdit devam ediyor

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Giresunspor karşısında alınan 1-0'lık galibiyete sevindiklerini ancak kümede kalma konusunda ise tehdidin devam ettiğini söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Giresunspor maçında 90+3'de attıkları gol ile gelen galibiyetin kendilerini için  çok önemli olduğunu açıkladı.

 

Futbolcularının Giresunspor maçında sergilediği oyundan memnun olduğunu ifade eden Ösman Özköylü, ligde artık son haftaya girdiklerine dikkat çekti.

 

Ligde düşme potasından kurtulmak istediklerini vurgulayan Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, yaptığı açıklamada, "Bizim adımıza tehdit devam ediyor. Göztepe maçında tam anlamıyla rahatlayabilecek bir skor almaya çalışacağız. Beni sevindiren, takımımızın gerçek kimliğine dönmesi. Mücadele eden, oyun sistemine sadık kalan, oyun disiplininden 90 dakika hiç kopmayan bir takım olduğumuzu Giresunspor maçında yeniden gösterdik. Bunu yapabildiğimiz zaman her takımı yenebileceğimizi de ortaya koyduk. Bu beni çok sevindiriyor" dedi.

 

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, oynanacak son maçları kazanıp ligde kalmayı garantilemek istediklerini dile getirerek şöyle konuştu.

"Oyuncularımız uyarılarımızı dikkate aldı. Tekrar güvenimizi kazandık, diye düşünüyorum. İnşallah ligdeki son iki maçımızda iyi sonuç alıp ligde kalmayı garantileyeceğiz. Biz kazandıktan sonra rakiplerimizin ne yapacağı çok önemli değil ama Adana Demirspor'un ve Manisaspor'un maçları önemli. Onlar da direkt olarak küme düşme potasına girdiler. Son 2 hafta tüm rakiplerimiz zorlu maçlar oynayacak. İnşallah her şey gönlümüze göre olur."

DİĞER HABERLER