02 Mayıs 2017 Salı 19:22 Samsun Haber

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYESİ BAŞKANI OSMAN GENÇ, HALK GÜNÜNDE HALKI DİNLEDİ

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Halk Gününde halkı dinledi

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Halk Gününde halkı dinledi. Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, düzenlediği Halk Günü toplantısında vatandaşların sorunlarını dinledi.

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Salı günleri düzenlediği Halk Günü toplantılarına devam ediyor.

 

Halk ile bütünleşmeyi amaç edinen Halk Günü toplantılarında vatandaşların kendisine ilettiği sorunları dinleyen Osman Genç, halkın istek ve taleplerini dinleyen bir belediye yönetimi olduklarını söyledi. 


Canik ilçe Belediyesinde düzenlenen Halk Günü toplantılarında ayrıca vatandaşların kendisine ilettiği projeleri de dikkate aldıklarını belirten Osman Genç,  bu Salı günü de Canik ilçesi halkı ile biraraya geldi.

 

 

 

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Halk Gününü vatandaşların randevusuz bir şekilde gelerek kendisi ile görüştüğünü ve sorunlarını ilettiğini kaydeden Osman Genç, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

 

"Gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Canik'te oturan ve bilinen bir sistem var. Her hafta Salı günü tam buradayım. Vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkanı buluyor. Biz de birim müdürlerimizle birlikte birinci ağızdan halkın sıkıntı ve beklentilerini almış oluyoruz. Hiçbir zaman halkımızla aramızda kapılar, duvarlar olmadı. Projelerimizde de 'ben yaptım oldu' demedik, vatandaşlarımızın da fikrini alarak, her zaman şeffaf yerel yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz."
 

DİĞER HABERLER