04 Mayıs 2017 Perşembe 18:45 Samsun Haber

SAMSUN'DA CAMİ MÜEZZİNİNİ BIÇAKLAYAN ŞAHIS ŞİZOFRENİ HASTASI ÇIKTI

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu bıçaklayan Mehmet D. şizofreni hastası çıktı.

 

Samsun polisi tarafından gözaltına alınan Mehmet D.  sevk edildiği Samsun Adliyesinde savcılık tarafından akıl sağlığının belirlenmesi için Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.


İlkadım ilçesinde Fatih mahallesi Camisi müezzin İhsan Akoğlu'nu ikindi ezanını okuduktan sonra bıçaklayan ve polis tarafından gözaltına alınan Mehmet D. bıçaklı saldırıyı cami müezzininin kendisine hakaret ettiği için yaptığını söyledi.  Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. adliyeye sevk edilirken gazetecilerin "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ise  "Bana hakaret etti. Yoksa hacılara, hocalara, imamlara saldırganlık olmaz. Bunun farkındayım." yanıtını verdi.

DİĞER HABERLER