02 Mayıs 2017 Salı 19:45 Samsun Haber

SAMSUN'DA BABASINI BALTA İLE ÖLDÜREN SERKAN İNCE TAM BİR PSİKOPAT ÇIKTI

Samsun'da babasını balta ile öldüren Serkan İnce tam bir psikopat çıktı

Samsun'da babasını balta ile öldüren Serkan İnce tam bir psikopat çıktı. Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile öldüren Serkan İnce'nin daha önce de Bafra ilçe Kaymakamlığında bulunan Nüfus Müdürlüğünü pompalı tüfekle bastığı ortaya çıktı.

Samsun'un Yakakent İlçesi Dikencik mahallesinde öz babası Kazım İnce'yi balta ile öldürdükten sonra cesedini ahıra gömen Serkan İnce'nin suç dosyasının kabarık olduğu ortaya çıktı. 

 


Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile öldürüp ahıra gömen ve ardından da firar ederek ortalardan kaybolan Serkan İnce'nin annesi ve kardeşini de yaralamaktan da defalarca gözaltına alındığı öğrenildi.  


NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNÜ POMPALI TÜFEKLE BASMIŞ

Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile başına vurarak öldüren ve halen polis ve jandarma ekipleri tarafından aranan Serkan İnce'nin 2015 yılında ise Bafra ilçesinde Kaymakamlık binasında bulunan Nüfus Müdürlüğünü pompalı tüfekle bastığı ortaya çıktı. 


2015 yılında Bafra ilçesinde yaşanan olayda, babasını balta ile öldüren Serkan İnce'nin gittiği Kaymakamlık binasında Nüfus Müdürlüğünde görevli bir memura yanında bulunan tüfeği doğrultarak nüfus kaydı istediği ve bu olaydan sonra ise tutuklandığı gündeme geldi.

 

Öte yandan oğlu Serkan İnce tarafından balta ile öldürülen baba Kazım İnce'nin cenazesi bugün Yakakent ilçesinde toprağa verildi.
 

DİĞER HABERLER