03 Mayıs 2017 Çarşamba 13:37 Sağlık

SAMSUN'DA HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU EMRE BAĞCI'NIN ORGANLARI BAĞIŞLANDI

Samsun'da hayatını kaybeden polis memuru Emre Bağcı'nın organları bağışlandı

Samsun'un Atakum ilçesinde Simit Center önünde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 27 yaşında ki polis memuru Emre Bağcı'nın akciğer ve kalbi ile böbrekleri organ bekleyen 7 hastaya nakledilecek.

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center önünde yaşanan trafik kazası sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı'nın bağışlanan organları 7 kişiye umut oldu.


Samsun'un Atakum ilçesinde bir kadın sürücü otomobili ile Simit Center isimli mekana girmişti. Yaşanan bu korkunç kazada üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın hayatını kaybederken, olayda ağır yaralanan özel harekat polisi Emre Bağcı ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. 


Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'de meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 27 yaşında ki polis memuru Emre Bağcı hayata tutunamayarak yaşamını yitirdi.

 

Hayatını kaybeden polis memuru Emre Bağcı'nın ailesi ile oğullarının organlarını bağışladı. Samsun'un Atakum ilçesinde 25 Nisan 2017 tarihinde meydana gelen feci kazada hayatını kaybeden Emre Bağcı'nın bağışlanan organlarından akciğer ve kalbinin İstanbul'a, karaciğerinin Bursa'ya iki böbrek ve iki korneasının de Samsun'da organ ve doku bekleyen hastalara nakledileceği öğrenildi. 
 

DİĞER HABERLER