27 Mart 2016 Pazar 00:43 MEDYA

SURVİVOR 2016 SON BÖLÜMÜNDE ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU

Survivor 2016 son bölümünde ödülün sahibi kim oldu

Survivor 2016 son bölümünde ödülün sahibi kim oldu. Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen Survivor 2016'da ödül oyunu nefes kesti.

Survivor 2016 son bölümünde ödülün sahibi kim oldu. Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen Survivor 2016'da ödül oyunu nefes kesti.

 

Survivor 2016'da son bölümde ödül oyunu nefes kesti. Survivor'da ödül oyununda kıyasıya mücadele sonucunda Gönüllüler Takımı, Ünlüler Takımını yenmeyi başladı. Ödül oyunu 9-7 önde iken son oyunda Semih ile Yattara karşı karşıya geldi. Gönüllüler Takımı oyunu 10-7 kazandı. 

 

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım ödül olarak İletişim ödülünün sahibi oldu. Gönüllüler takımı ailelerinden gelen mektupları okuyarak büyük hüzün yaşadılar.

 

Tuğba Özay yakın arkadaşı Nagihan'a neden tepki gösterdi?

 

Tuğba Özay, Atakan'la tartışması sırasında kendisine destek olmayan ve sessiz kalan Nagihan'ı eleştirdi.

 

Ünlülerin dokunulmazlık toplantısı tartışmaya döndü! Atakan ve Tuğba...

 

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Atakan'ın isteğiyle Ünlüler takımı toplandı. Toplantı daha sonra Tuğba Özay ve Atakan'ın gerilmesine sebep oldu.

 

Ünlüler adasında yangın şoku! Korku dolu anlar...

 

Ünlüler adasında çıkan yangın büyük paniğe yol açtı. Yarışmacılar yangını söndürmek için ellerinden geleni yaptılar.

 

Yunus ve Mehmet'in hindistan cevizi tartışması!

 

 

Ünlüler takımında hindistan cevizi tartışması... Bir süredir aralarında soğuk rüzgar esen Yunus ve Mehmet birbirine girdi.

DİĞER HABERLER