28 Nisan 2017 Cuma 15:17 MEDYA

SAMSUNLU YÖNETMEN FUAT YILMAZ'DAN YENİ FİLM 666 CİN MUSALLATI

Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'dan yeni film 666 Cin Musallatı

Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'dan yeni film 666 Cin Musallatı. Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği 666 Cin Musallatı filmi 5 Mayıs 2017 günü sinemalarda gösterime girecek.

Samsun doğumlu Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği 666 Cin Musallatı filmi, korku sever sinema severleri şimdiden meraklandırdı.

 

5 Mayıs 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan 666 Cin Musallatı filminin Samsunlu yönetmeni Fuat Yılmaz'ın ilk sinema filmi ise yine korku-gerilim türü Ezan filmi oldu.

 

666 Cin Musallatı filmi ise 5 Mayıs 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan yönetmen Fuat Yılmaz, Haziran ayında ise Samsun'da bir film çekmeyi planlıyor. 


Yeni sinema filmi 666 Cin Musallatı ile ilgili Samsun Kent Haber'e bilgi veren yönetmen Fuat Yılmaz, korku ve gerilim türü filmin konusunun Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı olan aynı zamanda hayalet şehir olarakta bilinen Kayaköy'de  yaşanan esrarengiz olayları işlediğini söyledi.  

 


666 Cin Musallatı filminde usta oyuncu Özcan Varaylı ile birlikte Paşha Haktan Koç ile birlikte Leyla Metin, Tahsin Dursun, Oğuzhan Algın, Musa Gitmez, Gizem Gençtürk ve Yasin Koç'un rol aldığını aktaran Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz, Samsunlu sinemaseverleri 5 Mayıs'ta vizyona girecek olan 666 Cin Musallatı filmini izlemeye davet etti. 

 

DİĞER HABERLER