14 Kasım 2016 Pazartesi 11:42 Magazin

SAMSUNLU ŞARKICI TAYLAN BAYRİ O SES TÜRKİYE JÜRİSİNİ HAYRAN BIRAKTI

Samsunlu şarkıcı Taylan Bayri O Ses Türkiye jürisini hayran bıraktı

Samsunlu Taylan Bayri O Ses Türkiye'de Yandım șarkısıyla jüriyi büyüledi. Sesinin gücüyle, șarkıya kattıklarıyla bütün jüriyi kendine döndürmeyi bașardı. O Ses Türkiye yarıșmasının genç ismi Samsunlu Taylan Bayri kimdir?

O Ses Türkiye yarıșmasında Mazhar Alanson'un Yandım șarkısını söyleyen Samsunlu Taylan Bayri kimdir? Șarkının girișindeki pes yerlerinde performansıyla Gökhan'ı özellikle büyüleyen Taylan Bayri, bütün jüriyi döndürmeyi bașardı.Taylan jüri seçimini "Beni en iyi șekilde anlayacak, saçımı okyacak kiși" diyerek yaptı. Bu sözlerin ardından jüri üyesi de heyecanlandı. Murat Boz ve Hadise, Taylan'ın saçlarını okșamak için yerinden kalktı.

 


O SES TÜRKİYE YARIȘMACISI TAYLAN BAYRİ KİMDİR?

Taylan Bayri Samsun’da yașıyor. Arkadașlarıyla birlikte yașıyor. Onlarla birlikte müzik yapıyor. Taylan aynı zamanda tiyatro da yapıyor. Üniversite sınavına girdi ama kazanamadı.


Performansından önce kendisiyle ilgili konușan Taylan Bayri, "Her müziği doğru yapmaya çalıșıyorum. Kendi düșüncelerimi bir araya getirerek doğru bir șey çıkarmaya çalıșıyorum. Müzikte tarz ayrımı yapmıyorum. Arabesk, pop, caz ya da İngilizce șarkılar. Kendimi en iyi ifade etmek için bu müzik türlerinden birini seçiyorum. Ayrım yapmıyorum. Seyirciyle en doğru iletișimi kurmaya çalıșıyorum. Sadece söylemek değil. Bütün șarkıları aynı zamanda anlatmaya çalıșıyorum." dedi.

 

 

Taylan Bayri'ye dönen ilk isim Hadise oldu. Ardından Gökhan-Hakan kardeșler döndü. O Ses Türkiye yarıșmasında sırasıyla Murat Boz ve Sibel can da Taylan Bayri için döndü.

 

Taylan Bayri'nin Yandım șarkısını söylerken giriște yaptığı ses nağmesi bütün jüri tarafından çok beğenildi. Gökhan dayanamayarak "Çok samimi söylüyorum bu yarıșmanın finalinde yer alacaksın" dedi.

 

DİĞER HABERLER