11 Aralık 2015 Cuma 14:31 Magazin

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER'DE HANGİ ÜNLÜLER YARIŞACAK

İşte Benim Stilim Ünlüler'de hangi ünlüler yarışacak

İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışaca. İşte Benim Stilim Ünlüler jürisi kimler.

İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışaca. İşte Benim Stilim Ünlüler jürisi kimler.

 

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından İşte Benim Stilim All Star’da Nur Yerlitaş depremi yaşanıyor. Peki İşte Benim Stilim Ünlüler’de yeni jüri üyeleri kimler olacak. İşte Benim Stilim All Star 2016’da yeni jüriye dahil olacak isimler arasında Neslihan Yargıcı ile Hakan Akkaya bulunuyor. İşte Benim Stilim All Star’ın ismi ise İşte Benim Stilim Ünlüler olarak değişecek. İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışacak? İşte Benim Stilim Ünlüler jürisi kimler?

 

Tv8'in en çok izlenen programlarından biri olan İşte Benim Stilim'de şok ayrılık yaşandı!

 

Ocak ayından itibaren ünlü isimlerin yarışacağı ve İşte Benim Stilim Ünlüler olarak yayınlanacak olan yarışmada jüri depremi yaşandı.

 

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği; jüri üyeliğinde ise Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in yer aldığı programdan, yapımcısıyla ciddi sorunlar yaşayan ve yeni sezon çekimleri konusunda ücret olarak anlaşamayan Nur Yerlitaş ayrıldı.

 

Nur Yerlitaş bırakınca, kadroyu iyice güçlendirmek zorunda olduklarını hisseden yapımcılar, Kemal Doğulu'dan da vazgeçtikleri iddia edildi.

 

Nur Yerlitaş'tan doğacak boşluğu doldurmak için Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya ile jüriye dahil olmaları için el sıkışıldı

 

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

 

11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş’dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır.

 

80li yıllarda Paris’ten, Milano’dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamış.

 

Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

 

Nur Yerlitaş, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. İtalya’nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor.

 

Nur Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.

 

Derin Mermerci’ye de Bülent Ersoy’a da elbise dikiyor. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan’ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş diker.

 

Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show Tv ’de Şebnem Dönmez’in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı.

 

2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı. İlk gün Nur Yerlitaş’ın evsahipliği yaptığı Yemekteyiz’e Seda Sayan da konuk olarak katıldı.

 

2011 yılında Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri üyeleri ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve koreograf Uğurkan Erez oldu.

 

Nur Yerlitaş, 2011 yılında Demet Akalın'ın 'Türkan' klibinde Türkan Şoray'ı canlandırdı. Klipte birçok ünlünün yanı sıra İzzet Çapa’da rol aldı.

 

Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Nur Yerlitaş halen bekardır.

 

Nur Yerlitaş, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter’in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı Bu tarz Benim adlı yarışma programında İvana Sert, ve Kemal Doğulu ile birlikte jüri görevi yaptı.

 

Metin Arolat, 7 Aralık 2014 tarihinde "Bu Tarz Benim" adlı yarışmaya konuk jüri üyesi olarak katılırken Emine Ün de şarkıları ile geceye renk katacak.

 

2015 yılı ocak ayında Tv8 kanalında başlayan ve Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı 2.sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında Uğurkan Erez, İvana Sert, ve Kemal Doğulu ile birlikte jüri görevi yaptı.           

 

DİĞER HABERLER