09 Mayıs 2017 Salı 18:15 Magazin

İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ ÜNLÜ SANATÇI HAYATINI KAYBETTİ

İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti ünlü sanatçı hayatını kaybetti

İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti ünlü sanatçı hayatını kaybetti. Sanatçı İbrahim Erkal'ın tedavi gördüğü hastanede beyin ölümünün gerçekleştiği ve hayatını kaybettiği açıklandı. 

İbrahim Erkal'ın resmi facebook hesabından yapılan açıklamada ünlü sanatçının hayatını kaybettiği duyuruldu. Beyin kanaması geçiren ve 12 Nisan 2017 tarihinden itibaren tedavi gören Erzurum doğumlu ünlü sanatçı ibrahim Erkal'ın yaşamını yitirdiği bildirildi. 

 

İbrahim Erkal'ın son durumu ile ilgili yapılan açıklamada sanatçının beyin ölümünün gerçekleştiği belirtildi. İbrahim Erkal'ın facebook sayfasından yapılan bilgilendirmede ise "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal tüm çabalara rağmen hakka rahmetine kavuşmuştur. Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun, mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun" denildi.


İbrahim Erkal'ın beyin ölümünün gerçekleşmesi üzerine sosyal medyada sanatçının hayranları yazdıkları mesajlarla üzüntülerini dile getirdi. 

 

İBRAHİM ERKAL İÇİN İKİNCİ BİR AÇIKLAMA YAPILDI

 

Öte yandan İbrahim Erkal'ın resmi Facebook sayfasından sanatçının son durumu ile ilgili ikinci bir duyuru daha yapıldı. Yapılan duyurada İbrahim Erkal ile ilgili "Sevgili Dostlar değerli Sanatçımız İbrahim Erkal'ın Durumu 48 Saat daha bekleme yapılacaktır..Tüm vücut fonksiyonlarının burda takibinin yapılması için öyle karar alındı.. Maddiyatla alakalı bir durum söz konusu değil.. Az önce vefat haberi vermekten dolayı Herkesten Özür dileriz. Sadece DUA DUA DUA edelim.." denildi.

 

İbrahim Erkal 10 Ekim 1967 Erzurum doğumluydu. Sanatçı ilk albümünü 1984 yılında İbrahim Güzelses ismiyle çıkarttı.  İbrahim Erkal 1994 yılında ise kendi ismi ile Tutku adlı albümünü yaptı.  İbrahim Erkal, Canısı, Sevmesende Olur, De Get Yalan Dünya, Erzurum'a Gel, Sırılsıklam  isimli şarkıları ile büyük beğeni kazanarak ün yaptı. 

DİĞER HABERLER