21 Nisan 2017 Cuma 20:34 Magazin

EBRU ŞALLI ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI, GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Snapchat hesabından çıplak fotoğrafını yayınladığı iddiası sosyal medyada gündem oldu.Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafı görenler gözlerine inanamadı. 

 

Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen Çıplak fotoğrafı görenler önce gözlerine inanamadı. Zira fotoğrafta ki çıplak kadın Ebru Şallı'ya benziyordu. Twitter'da biran da gündeme olan Ebru Şallı'nın çıplak fotoğraf olayı ise merak konusu oldu. Gerçektende o çıplak fotoğraf Ebru Şallı'ya mı aitti. 

 

Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafla ilgili ise menejeri bir açıklama yaptı. Ebru Şallı'nın menejeri söz konusu çıplak fotoğrafla ilgili yaptığı açıklamada, "Fotoğrafta ki kişi Ebru Şallı değil" açıklaması yaptı.

 

Menejer çıplak fotoğrafın EBru Şallı'ya ait olmadığını açıklarken sosyal medya kullanıcıları söz konusu fotoğrafta yer alan kişinin kim olduğunu ise merak etmeye başladı. Ebru Şallı'ya benzeyen ve Ebru Şallı olduğu iddia edilen çıplak kadının kim olduğu sorusunun yanıtı ise henüz cevaplanamadı. 

 


Ancak Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı ile ilgili dikkat çeken bir ayrıntı ise gözlerden kaçmadı. Ebru Şallı'nın menejeri her ne kadar çıplak fotoğrafın Ebru Şallı'ya ait olmadığını söylesede, EBru Şallı'nın daha önce çekindiği fotoğraflarda kullandığı cep telefonunun, çıplak fotoğrafta yer alan telefonla aynı olması ve telefonu tutarken soru işareti parmağının da çıplak fotoğrafta ki gibi aynı şekilde olması dikkat çekti. 

 

 

DİĞER HABERLER