11 Mayıs 2017 Perşembe 15:47 Güncel

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN ATATÜRK'E YAPILAN HAKARETLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin Atatürk'e yapılan hakaretlere tepki gösterdi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik yapılan hakaretlere tepki göstererek, "Atatürk ile ilgili olur olmaz, aklı eren ermeyen insanlar bir takım olumsuzlukları söylüyor. Bu devlet aklını rahatsız ediyor." dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Atatürk'e yönelik yapılan hakaretleri eleştirdi. Vali İbrahim Şahin,  son günlerde Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili bir takım açıklamalarda bulunanlara tepki gösterdi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin iş adamları ve idarecilerine yönelik olarak geleneksel olarak düzenlediği toplantıda konuşan Samsun Valisi İbrahim Şahin,  "Bu aralar Atatürk ile ilgili olur olmaz, aklı eren ermeyen insanlar bir takım olumsuzlukları söylüyor. Bu devlet aklını rahatsız ediyor. Böyle bir şey ne gündemimizde yok. Bunun suni gündem olarak sokulmasının da art niyet olduğunu düşünüyorum. Bunlara fırsat verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Zaten verilmeyecektir de. Bunlar kabul edilebilir şeyler değil. Yeri de zamanı da değil, tartışılması da son derece yanlıştır. Burası İlkadım ve Atatürk şehri bu tarz şeyler bizi hep rahatsız ediyor" dedi.

DİĞER HABERLER