02 Mayıs 2017 Salı 17:37 Güncel

SAMSUN VALİLİĞİ KEVSER CAMİ İNŞAATINDA YAŞANAN GÖÇÜK OLAYINA İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Samsun Valiliği Kevser Cami inşaatında yaşanan göçük olayına idari soruşturma başlattı

Samsun'un Atakum ilçesinde 3 işçinin hayatını keybettiği, 3 işçinin ise yaralandığı Kevser Cami inşaatında ki çökme olayı ile ilgili Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile idari soruşturma başlatıldı. 

Samsun Valiliği, Atakum ilçesi Yeni mahallede bulunan Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme olayı ile ilgili idari soruşturma başlatıldığını açıkladı.

 


Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede yapımı devam eden Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme olayı ile ilgili Samsun Valiliği idari soruşturma başlatıldığını duyurdu. Atakum ilçesinde geçtiğimiz günlerde Kevser Cami inşatının kubbe yapımı sırasında çökme meydana gelmiş, yaşanan feci kazada 3 işçi yaşamını yitirmiş, 3 işçi ise yaralanmıştı. 

 

Samsun Valiliği tarafından yapılan açıklamada ise Kevser Cami inşaatında meydana gelen çökme olayı ile ilgili "30/04/2017 tarihinde Atakum Kevser Camii inşaatının kubbe kısmının beton dökümü sırasında oluşan çökme sonucunda, 3 kişinin ölümü ve 3 kişinin de yaralanması olayında ihmal ve kusuru bulunan yetkililer hakkında Sayın Valimizin talimatlarıyla idari soruşturma başlatıldı" denildi. 

DİĞER HABERLER