02 Mayıs 2017 Salı 14:27 Güncel

ÖMER TURAN, VALİ İBRAHİM ŞAHİN HABERİNİ YAPAN SUPERHABERTV'NİN SAHİBİ CENGİZ ER'İ TOPA TUTTU

Ömer Turan, Vali İbrahim Şahin haberini yapan SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i topa tuttu

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in telefonunda ByLock bulunduğunu gündeme getiren SuperHaberTV'nin yayınladığı haber ile ilgili AK Parti'li Ömer Turan şok iddialarda bulundu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in TRT Genel Müdürlüğü döneminde telefonunda ByLock tespit edildiğini gündeme getiren SuperHaberTv'nin yayınladığı haberi büyük paralar karşılığında yaptığı iddia edildi. İddia sahibi AK Parti'li Ömer Turan, SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er 'i Twitter'da adeta topa tuttu.


AK Parti'li Ömer Turan, Twitter'da ortaya attığı iddiada Samsun Valisi İbrahim Şahin ile ilgili ByLock iddiasını gündeme getiren SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i hedef alarak, "Cengiz Er, İbrahim Şahin ByLock'cu çıktı haberi için çok büyük yaralar aldığın söyleniyor. Cengiz Er neden İbrahim Şahin ByLock'cu diye haber yapıp sonra sildin? Kim ne için yaptırdı sana o operasyonu" diye yazdı. 


SuperHaberTV'nin Samsun Valisi İbrahim Şahin hakkında yayınladığı haber ile ilgili iddialarını sürdüren AK Parti'li Ömer Turan, Twitter'dan yaptığı açıkmalaranı da  "Cengiz Er İbrahim Şahin ByLock'çu haberini yapıp iki dakika sonra silerek kime nasıl ve ne karşılığı operasyon çektiğini deşifre edeceğiz" diye konuştu. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın akrabası olarak tanınan ancak FETÖ ile ilişkisi nedeniyle uzaklaştırıldığı ileri sürülen Cengiz Er'in sahibi olduğu SuperHaberTV'nin Samsun Valisi İbrahim Şahin hakkında yayınladığı habere tepki gösteren Ömer Turan, şok bir iddiada daha bulanarak, "Cengiz Er aklınca Erdoğan'a operasyon çektin, biz o operasyonu bozunca meczup olduk değil mi? Savunduğun Gül ve Davutoğlu kaybetti bunu bil" dedi.

 

SuperHaberTv'nin sahibi Cengiz Er ise Ömer Turan'ın iddialarına Twiter'dan alaycı bir şekilde yanıt vererek, "Hmm. Parayla yaptım.Sende yap valla iyi para var bu işte.. Kafanı Kullan:))" dedi.

DİĞER HABERLER