03 Mayıs 2017 Çarşamba 19:30 Güncel

KADİR TOPBAŞ SAMSUN'DA GEZDİĞİ KIZILIRMAK DELTASINA HAYRAN KALDI

Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı

Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği Samsun'da Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini gezdi.

Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini gezerek incelemelerde bulundu.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği Samsun'da Kızılırmak Deltasını inceledi. Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ne hayran kalan Kadir Topbaş, burada yaptığı açıklamada "Kuş Cenneti farklı bir güzellik. Bunun koruması, sürdürülebilir olması önemli. Burası halka açılırken, dengeli ve dikkatli olunması gerekiyor. Türkiye için çok önemli bir destinasyon, dikkat edilmesi gerekiyor" dedi.

 

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Kızılırmak Deltasında yaptığı çalışmaları da tebrik eden Kadir Topbaş, şunları dile getirdi.

 

"Bu kısa zaman içinde Samsun çok ciddi değişimler göstermekte. Ben geleceği çok farklı bir Samsun görüyorum. Başkanın bu başarıya imza attığını bir mimar olarak bir belediyeci gözüyle de izledim. Bundan sonraki projelerine de baktığımız zaman Samsun'un geleceğinin çok farklı olacağını görüyoruz." diye konuştu. 

DİĞER HABERLER