04 Mayıs 2017 Perşembe 01:04 Güncel

KADİR TOPBAŞ: SAMSUN YUSUF ZİYA YILMAZ GİBİ BİR BAŞKANA SAHİP OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLI

Kadir Topbaş: Samsun Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı

Kadir Topbaş: Samsun Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Samsun'un ciddi bir değişime uğradığını belirterek,  "Bu başarının en büyük mimarı elbette Yusuf Ziya Yılmaz başkanımız" dedi.

Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş,Samsun halkının Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir belediye başkanına sahip olduğu için şanslı bulduğunu söyledi.

 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Samsun'a yaptığı ziyarette Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinin çok önemli bir destinasyon alanı olduğunu açıkladı. 


Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nin Samsun'a gelen herkes tarafından mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini belirten Topbaş, yaptığı açıklamada "Yusuf başkanım bir belediye başkanının yapabileceği her şeyi Samsun'da ortaya koymuş. Kuş Cenneti çok farklı bir güzellik. Burası hem ülkemiz için hem de Samsun için çok önemli bir destinasyon. Başkanımızın da hassasiyetini gördük. Kuş Cenneti'nde Yusuf Ziya Yılmaz Başkanımızın yaptığı çalışmalar özellikle köyler için hazırladığı projeler inanın takdire şayan. Kuş Cenneti'nde köylü yaşamına büyük hassasiyet gösterilmiş. Bu da önemli gayet güzel bir şey. Samsun'a gelen kişilerin mutlaka gezip görmesi gereken bir yer Kuş Cenneti" dedi.

 


UNESCO'nın Dünya Mirasi Geçici Listesinde yer alan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ni Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte gezerek inceleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Samsun'da büyük bir değişim yaşandığını da belirtti.  Samsun halkının Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir belediye başkanına sahip olduğu için şanslı bulduğunu vurgulayan Topbaş, şunları dile getirdi.

 


"Samsun ciddi bir değişime uğramakta ve geleceği de çok farklı olacak. Bu başarının en büyük mimarı elbette Yusuf Ziya Yılmaz başkanımız. Bundan sonraki projelerine de baktığımız zaman ben Samsun'un geleceğinin çok daha farklı olduğunu görüyorum. Bu heyecanı da zaten kendisini bu işe sürüklüyor. Samsun halkımızın da ilk günkü aşkla hizmet sevdasını bırakmayan Samsun için gecesini gündüzüne katarak şehri geleceğe taşıyan bir belediye başkanına sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünüyorum. Ekibini ve kendisini bir kez daha kutluyor başarılarının devamını diliyorum."
  

DİĞER HABERLER