30 Nisan 2017 Pazar 14:02 Güncel

ERDOĞAN TOK 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI AÇIKLAMASI YAPTI

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak, "Biz,  çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz" dedi.

1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili açıklama yapan Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, emeğin savunucusu olduklarını söyledi.  

 

İşçinin, emekçinin ve alın terinin bayramı olan 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladığını ifade eden Erdoğan Tok, belediyeciliğinde emek ve hizmet üzerine kurulu bir idare olduğuna dikkat çekti.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanan 1 Mayıs ile ilgili yaptığı açıklamada " Biz,  çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz. Kanunların bize verdiği yetki çerçevesinde çalışanlarımızın geniş sosyal haklara kavuşması için imkanlarımız nispetinde gereken ne varsa yerine getiriyoruz."  dedi.

 

 

İlkadım Belediyesi işçileri ve tüm çalışanları ile bir aile olduklarını vurgulayan Erdoğan Tok, şunları dile getirdi.

"Her geçen gün yatırım ve projelerle büyüyerek gelişen ülkemizin ekonomisinin ardında işçilerimiz yer alıyor. Belediye olarak şehrimize kazandırdığımız projelerde en büyük pay çalışanlarımızındır. Şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına büyük katkılar sağlayan çalışanlarımızın sosyal ve ekonomik hayatımıza kattığı büyük değerlerin bilincindeyiz. İşçilerimizin huzurunu ve mutluluğunu sağlamak biz yerel yöneticilere düşüyor. Personelimizin sıkıntısını dinlemek, sıkıntılarını çözüme kavuşturmak bizlerin en önemli görevleri arasında yer almaktadır. Çalışanlarımızın huzuru bizim huzurumuzdur. İşine, ekmeğine sahip çıkarak büyük emek ve özveriyle  alın teri ile çalışan işçilerimiz  yerel yönetimlerin en önemli parçalarıdır. Bizlerde en önemli parçalarımız olan çalışanlarımıza destek olmak için çalışıyoruz. Bu vesileyle işçinin, emekçinin ve alın terinin bayramı 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum."

DİĞER HABERLER