09 Mayıs 2017 Salı 14:16 Güncel

ERDEM EROL GÖRELE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA MEMNUNİYET EĞİTİMİ VERDİ

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

ERMED Eğitim ve Danışmanlık tarafından Görele Belediyesi'nde yönetici ve personele yönelik verilen İş Yaşamında Motivasyon, Hemşehri Memnuniyeti ve Sosyal Medya Yönetimi eğitimleri tamamlandı

 

Görele Belediyesi, çalışanların verimini artırmak ve hemşehrilerinin daha kaliteli hizmet alarak memnuniyetlerini artırmak için yönetici ve personel eğitimi düzenledi.

 

ERMED Eğitim ve Danışmanlık eğitmeni Erdem Erol, yerel yönetimlerin varoluş nedeninin hemşeriye hizmet olduğunu, Görele Belediyesi'nde tamamlanan eğitimle zaten yüksek olan hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflediklerini söyledi.

 

 

Erdem Erol, "Dört gün boyunca, yöneticilere iş yaşamında motivasyon, personele hemşeri memnuniyeti, basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü çalışanlarına da sosyal medya yönetimi eğitimleri verdik. Eğitimlerle Görele Belediyesi'nde zaten üst düzeyde olan iş motivasyonunu daha da artırırken, 'biz' olma konusunda da önemli mesafeler aldık. Belediye çalışanlarının hemşeriye hizmet verirken iletişimin tüm kurallarını en iyi şekilde uygulamaları için birlikte çalışmalar gerçekleştirdik. Ayrıca çağın iletişimde olmazsa olmazı sosyal medyanın kurumsal anlamda yönetilmesi için yine çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarla Görele Belediyesi'nin zaten çok iyi durumdaki hizmet kalitesini ve hemşeri memnuniyetini daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum" dedi.

 

Eğitimlerin sonunda katılım belgelerini alan Görele Belediyesi yönetici ve çalışanları ise çok faydalı ve keyifli bir eğitim geçirdiklerini belirterek Eğitmen Erdem Erol'a teşekkür etti.  
 

DİĞER HABERLER