08 Mayıs 2017 Pazartesi 23:33 Asayiş

SAMSUN'DA NARKOTİK POLİSLERİ SOKAKLARI DİDİK DİDİK ARADI

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da uyuşturucu ile mücadele kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile Türkiye genelinde başlatılan denetimler doğrultusunda polisler sokak ve mahallelerde denetimler yaptı. 

 

Samsun'da Türkiye genelinde yapılan uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda 16 kişi gözaltına alınırken, narkotik polisleri Samsun'da düzenledikleri denetimler akşam saatlerine kadar devam etti. 
 

Samsun'da akşam saat 18.00 ile 20.00 aralarında 12 ayrı bölgede, 30 polisten oluşan ekipler uyuşturucu ile mücadele kapsamında üst araması yaptı, araçları kontrol etti, iş yerlerini denetledi. Samsun'da gerçekleşen denetimlere iki ayrı dedektör köpeği de eşlik ederken 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yerinde arama yapıldı. Samsun'da yapılan denetimlerde  3 kişinin üzerinde birer paket olmak üzere 3 gram esrar, 2  bıçak, 1 muşta ele geçirildi, bir iş yeri hakkında ise idari işlem yapıldı.

DİĞER HABERLER