08 Mayıs 2017 Pazartesi 20:26 Asayiş

SAMSUN'DA KAYNANASI VE KAYINBİRADERİNİ SİLAHLA ÖLDÜREN DAMAT TUTUKLANDI

Samsun'da kaynanası ve kayınbiraderini silahla öldüren damat tutuklandı

Samsun'da kaynanası ve kayınbiraderini silahla öldüren damat tutuklandı. Samsun'da işlenen kaynana ve kayınbirader cinayetinin detayları belli oldu. Samsun'da kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damat tutuklandı.

Samsun'da yaşanan kaynana ve kayınbirader cinayeti ile ilgili aranan damat, yakalanarak tutuklandı. İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde Türkan Zonturlu ve oğlu Onur Diril'in öldürülmesi olayının detayları.. 

 


Samsun'un İlkadım İlçe Zeytinlik mahallesinde yaşanan korkunç cinayette damat Ahmet E. kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldürmüştü. Yaşanan olay sonrası kaçan damat Ahmet E. polis tarafından öldürdüğü kaynanası Türkan Zonturlu'nun kızı ve eşi Nebile E. ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. 

 

Kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i öldürmekten adliyeye sevk edilen damat Ahmet E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, eşi Nebile E. verdiği ifade de ailesinin rızası olmadan evlendiklerini ifaçıklayarak, mahkemede "Nikahımızı kendimiz kıydık düğün yapacaktık. Eşim Ahmet defalarca anmemden beni istedi. Ancak annem Türkan Zonturlu evlenmemize izin vermedi. Ağabeyim Onur Diril ile eşim Ahmet, rus Pazarında karşılaşıp kavga ettiler. Bununla ilgili annemle konuşmak için evine gittik ancak anem ve ağabeyim Onur Diril, eşim Ahmet'e bıçakla saldırdılar. Eşim Ahmet'de yanında bulunan silahını çıkartıp ateş etti. Olay sonrası birlikte kaçtık" dediği öğrenildi. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril'i öldürmekten damat Ahmet E. tutuklanırken, eşi Nebile E. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 
 

DİĞER HABERLER