03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:17 Asayiş

SAMSUN'DA FATİH CAMİSİ MÜEZZİNİ EZAN OKUDUKTAN SONRA BIÇAKLANDI

Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı

Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı. Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde ikindi namazı için ezan okuyan Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu bıçaklı saldırıda ağır yaralandı.

Samsun'da cami müezzini ezan okuduktan sonra bir kişi tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde bulunan Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu uğradığı bıçaklı saldırıda yüzünden ve karnından yaralandı. 
 

 

Samsun'da Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu, ikindi namazı için okuduğu ezanın ardından daha önce tartıştığı iddia edilen bir kişinın bıçaklı saldırısına uğradı.

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Fatih Camisinde müezzin olarak görev yapan İhsan Akoğlu, uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralanarak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Cami müezzini Akoğlu'na bıçaklı saldırıyı gerçekleştirdikten sonra kaçan 50 yaşında ki Mehmet D. isimli şahıs ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. 

 

DİĞER HABERLER