30 Nisan 2017 Pazar 15:07 Asayiş

SAMSUN'DA CAMİ İNŞAATINDA Kİ GÖÇÜKTE ÖLEN 3 İŞÇİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsun'da cami inşaatında ki göçükte ölen 3 işçi son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da cami inşaatında ki göçükte ölen 3 işçi son yolculuğuna uğurlandı. Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede Kevser Cami inşaatının kubbe yapımı sırasında yaşanan göçük faciasında yaşamını yitiren Erol Zaman, Ahmet Boz ve Necmi Keskin isimli 3 işçi toprağa verildi.

Samsun'un Atakum ilçesinde Kevser Cami'de yaşanan göçükte hayatını kaybeden 3 işçinin cenazesi göz yaşları arasında  son yolculuğuna uğurlandı. 

 


Atakum ilçesi Yeni mahallede inşaatı yapılan Kevser Cami'nin kubbe yapımı sırasında dün meydana gelen göçük faciasında işçilerden Erol Zaman, Ahmet Boz ve damadı Necmi Keskin yaşamlarını yitirmişti. Samsun'da büyük üzüntüye neden olan cami inşaatında ki göçükte hayatlarını kaybeden 3 işçi için ise bugün İlkadım ilçesi Kalkanca mahallesinde bulunan Merkez Cami'de cenaze namazı kılındı. 


Samsun'un Atakum ilçesinde cami inşaatında meydana gelen göçük faciasında yaşamını yitiren 3 işçinin cenaze törenine ise Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kevser Cami inşaatının kubbe yapımı sırasında meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden 3 işçi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

DİĞER HABERLER