08 Mayıs 2017 Pazartesi 19:41 Asayiş

SAMSUN'DA BABASINI BALTA İLE ÖLDÜREN CANİ EVLAT SERKAN İNCE TUTUKLANDI

Samsun'da babasını balta ile öldüren cani evlat Serkan İnce tutuklandı

Samsun'da babasını balta ile öldüren cani evlat Serkan İnce tutuklandı. Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurarak vahşice öldüren Serkan İnce çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'un Yakakent ilçesi Tikencik mahallesinde babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurarak öldüren cani evlat Serkan İnce, mahkemece tutuklandı. 

 

Samsun'un Yakakent ilçesinde tartıştığı babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurup öldürdükten sonra cesedini ahıra gömen Serkan İnce, korkunç olay sonrası kaçmıştı. Babası Kazım İnce'yi öldüren Serkan İnce jandarma görevlileri tarafından ormanlık alanda bulunan bir evde teslim ol çağrılarına yanında bulunan tüfekle karşılık verince bacağından vurularak yakalanmıştı. 


Yakakent ilçesi Tikencik Mahallesi'nde 2 Mayıs 2017 günü tartıştığı babası Kazım İnce'yi (74) baltayla kafasına vurarak öldüren Serkan İnce hastanede ki tedavisinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Adliye'de babasını balta ile öldürdüğünü itiraf eden Serkan İnce çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
 

DİĞER HABERLER