06 Mayıs 2017 Cumartesi 13:50 Asayiş

SAMSUN'DA 6 UYUŞTURUCU SATICI TUTUKLANDI

Samsun'da 6 uyuşturucu satıcı tutuklandı

Samsun'da 6 uyuşturucu satıcı tutuklandı. Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik 15 ayrı adrese düzenlenen operasyonda mahkemeye sevk edilen 9 kişiden 6'sı  tutuklandı.

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da uyuşturucu satarak para kazanan ve toplumu zehirleyen satıcılara nefes aldırılmıyor. Son olarak 2 Mayıs 2017 tarihinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişiden 6'sı tutuklandı. 


Samsun  Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişiden,  Alper Ahmet Y, Umut Y, Murat Ö, Kamil S, Orhan T. ve Hasan K. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 9 kişi ile birlikte mahkemeye çıkartılan 3 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 

Samsun'da 6 kişinin tutuklandığı 3 kişinin de adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda ise narkotik polisleri paketler halinde 27 gram sentetik cannobinoid, 6 gram esrar, 568 ecstasy hap, 15 kök Hint keneviri ile ruhsatsız tabanca ve 3 pompalı tüfek ele geçirilmişti.

DİĞER HABERLER