04 Mayıs 2017 Perşembe 19:03 Asayiş

SAMSUN'DA 17 YAŞINDA Kİ KIZA ZORLA FUHUŞ YAPTIRAN 4 KİŞİDEN 2'Sİ TUTUKLANDI

Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş yaptıran 4 kişiden 2'si tutuklandı

Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş yaptıran 4 kişiden 2'si tutuklandı. Samsun'da 17 yaşında ki kıza tehdit ve şantajla fuhuş yaptırdığı iddiası ile gözaltına alınan 4 kişiden 2'si çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. 

Samsun'da parayla fuhuş yapan kadının evine misafir olarak giden 17 yaşında ki kız, uyuşturucu ile kendinden geçirildikten sonra cinsel saldırıya maruz kaldı, 200 TL para karşılığında fuhuşa zorlandı.

 

Samsun'da yaşanan igrenç olayda 17 yaşında ki Ü.B isimli kıza, misafir olarak gittiği 21 yaşında ki A.S isimli bayanın evinde uyuşturucu madde verildi. Uyuşturucu maddenin etkisi ile kendinden geçen kıza, evde bulunan 20 yaşında ki Ü.K cinsel saldırıda bulundu. 


Para karşılığı fuhuş yaptığı öğrenilen A.S isimli kadının evinde cinsel saldırıya uğrayan 17 yaşında ki Ü.B isimli kıza, daha sonra evine misafir olduğu A.S'nin kardeşi Ü. K. ve 18 yaşındaki O.K. ile 6 aylık hamile olan eşinden ayrı G.K. isimli kadın tarafından tehdit ve şantaj yolu ile 200 TL para karşığında fuhuş yaptırıldı.  Genç kızı fuhuş yaptıran şahıslar ise fuhuştan kazanılan parayı Ü.B'nin elinden aldı. Yaşadığı olay sonrası polise başvuran Ü.B isimli kız tehdit ve şantaj ile fuhuşa zorlandığını iddia ederek 4 kişiden şikayetçi oldu. Polis şikayet üzerine 4 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahısların evinde yapılan aramada 1 pompalı tüfek ve uyuşturucu madde bulundu. 

 

Olayla ilgili Adliye'ye sevk edilen 4 kişiden 17 yaşında ki Ü.B'yi evinde misafir eden A.S isimli bayan ve uyuşturucu etkisinde iken genç kıza cinsel saldırıda bulunan 20 yaşında ki Ü.K. isimli  şahıs tutuklandı. 
 

DİĞER HABERLER