04 Mayıs 2017 Perşembe 13:53 Asayiş

SAMSUN'DA 17 YAŞINDA Kİ KIZA ZORLA FUHUŞ İDDİASI ÜZERİNE 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş iddiası üzerine 4 kişi gözaltına alındı

Samsun'da 17 yaşında ki bir kızın şantaj ve tehditle para karşılığı fuhuşa zorlandığı iddiası üzerine Samsun Ahlak Bürosu polisleri, 4 kişiyi gözaltına aldı.

Samsun'un İlkadım ilçesinde 17 yaşında ki Ü.B isimli genç bir kızın para karşılığı fuhuşa zorlandığı iddiası üzerine Samsun polisi 4 şüpheli kişiyi gözaltına aldı. 

 


Edinilen bilgiye göre 17 yaşında ki kız önce A.S isimli bir kadın tarafından İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan eve götürüldü. Genç kız burada 24 yaşında ki Ü.K isimli şahsın cinsel tacizine maruz kaldı.  Ü.K daha sonra 23 yaşında ki G.K, 18 yaşında ki O.K ve A.S ile birlikte genç kızı tehdit ederek zorla para karşılığında fuhuş yapmaya zorladı. 

 

Yaşadığı olay sonrası 17 yaşında ki Ü.B durumu polise bildirerek şikayetçi oldu. Ü.B'nin şikayeti üzerine genç kıza para karşılığı zorla fuhuş yaptırmaya çalıştıkları iddia edilen 4 kişi Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu polisleri tarafından gözaltına alındı.  Gözaltına alınan 4 kişi Adliye'ye sevk edildi. 

 

Öte yandan adliyeye sevk edilen 4 kişiden Ü.K ile A.S tutuklanırken olayla ilgili O.K. ve G.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

DİĞER HABERLER