05 Mayıs 2017 Cuma 20:03 Asayiş

SAMSUN'DA 10 AY ÖNCE RESTORANTTA ÖLDÜRÜLEN UMUK ŞİMŞEK CİNAYATİNDE FLAŞ GELİŞME YAŞANDI

Samsun'da 10 ay önce restorantta öldürülen Umuk Şimşek cinayatinde flaş gelişme yaşandı

Samsun'da 10 ay önce restorantta öldürülen Umuk Şimşek cinayatinde flaş gelişme yaşandı. Samsun'un Canik ilçesinde restorantta uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Umut Şimşek cinayeti ile ilgili 3 kişi azmettirici iddiası ile çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Samsun'un Canik ilçesinde 10 ay önce restorantta yemek yerken silahla vurularak öldürülen Umut Şimşek cinayetinde flaş gelişme yaşandı.

 


Samsun polisi Canik ilçesinde 13 Temmuz 2016 tarihinde bir restorantta yemek yerken uğradığı silahlı saldırı sonucu ölen Umut Şimşek cinayesini azmettirdiği iddiası ile silahı kullanan 17 yaşında ki A.A'nın annesi S.A ile birlikte 3 kişiyi gözaltına aldı.

 

Canik ilçesinde 10 ay önce öldürülen Umut Şimşek dosyası ile ilgili soruşturmayı genişleten Samsun Cinayet Bürosu ekipleri, olayla ilgili 4 kişiyi azmettirici olarak yakalayarak gözaltına aldı. 


Umut Şimşek'in öldürülmesi ile ilgili soruşturmada cinayeti işleyen tutuklu A.A'nın annesi S.A ile birlikte 23 yaşında ki O.A, 25 yaşında ki U.Y ve 27 yaşında ki A.A.Y bugün polis tarafından yakalandı. Hatırlanacağı gibi 13 Temmuz 2016 tarihinde Canik ilçesinde bir restorantta yemek yiyen Umut Şimşek, masaya elinde silahla yaklaşan 17 yaşında ki A.A tarafından vurularak öldürülmüştü. Umut Şimşek'in silahla vurularak öldürülme anı ise güvenlik kameralarına yansımıştı. Yaşanan cinayetin üzerinden geçen 10 ay sonra, Samsun polisi cinayeti azmettirdikleri iddiası ile 4 kişiyi gözaltına aldı.

 

Samsun'da Umut Şimşek'in öldürülmesi olayında Adliye'ye sevk edilen cinayeti işleyen A.A'nın annesi S.A mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, diğer üç kişi ise tutuklandı. 

DİĞER HABERLER