02 Mayıs 2017 Salı 12:40 Asayiş

SAMSUN YAKAKENT'TE KORKUNÇ CİNAYET! ÖZ BABASINI BALTA İLE ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRDI

Samsun Yakakent'te korkunç cinayet! Öz babasını balta ile öldürüp parçalara ayırdı

Samsun Yakakent'te korkunç cinayet! Öz babasını balta ile öldürüp parçalara ayırdı. Samsun'un Yakakent ilçesinde baltalı korkunç cinayet. Samsun'un Yakakent ilçesinde yaşanan kan donduran olayda bir kişi babasını balta ile öldürdükten sonra ahırda parçalara ayırıp kayıplara karıştı.

Samsun'un Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde kan donduran bir cinayet işlendi. Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde yaşanan korkunç olayda bir kişi öz babasının başına balta ile vurarak öldürdükten sonra, cesedini ahırda parçalara ayırarak toprağa gömdü.

 


Yakakent ilçesinde yaşanan baltalı cinayet ilçede şok etkisi yarattı. Samsun'da yaşanan baltalı cinayet olayında oğlu tarafından vücudu parçalara ayrılarak toprağa gömülen Kazım İ. isimli babanın cesedi diğer oğlu tarafından bulundu. Balta ile öldürüldükten sonra parçalara ayrılan baba Kazım İ.'nin cesedinin bulunması ile birlikte olay jandarma ekiplerine haber verildi. 

 

Edinilen bilgiye göre, Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde evlerinin önünde babası ile tartışan S.İ isimli oğlu, babasının başına balta ile vurarak öldürdü.  Babasının cesedini daha sonra ahıra götüren S.İ, burada öldürdüğü babasının cesedini parçalara ayırarak kazdığı kuyuya gömdü. Yaşlı adamdan haber alamayan diğer oğlu ise babasını ararken, ahırda bulduğu kuyuyu kazınca korkunç manzara ile karşılaştı. Yakakent ilçesinde babasını balta ile öldürdükten sonra kayıplara karışan S.İ isimli şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı. 

 

 

Öte yandan Yakakent ilçesinde oğlu tarafından balta ile öldürülen Kazım İnce'nin cenazesi toprağa verildi. Yakakent ilçesinde oğlu Serkan İnce tarafından balta ile öldürülen baba Kazım İnce'nin cenazesi gözyaşları arasında ilçeye bağlı Yassıdağ mahallesinde son yolculuğuna uğurlandı. 

DİĞER HABERLER