03 Mayıs 2017 Çarşamba 12:29 Asayiş

SAMSUN YAKAKENT'TE BABASINI BALTA İLE ÖLDÜREN SERKAN İNCE YAKALANDI

Samsun Yakakent'te babasını balta ile öldüren Serkan İnce yakalandı

Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile öldürdükten sonra kaçan Serkan İnce, ormanlık alanda kaçarken jandarma tarafından bacağından vurularak yakalandı.

Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi kafasına balta vurarak öldürdükten sonra kaçan firari katil zanlısı Serkan İnce yakalandı.

 

Samsun'un Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde babası Kazım İnce'yi balta ile kafasına vurarak vahşice öldüren Serkan İnce'nin jandarma tarafından teslim ol çağrısına uymayınca bacağından vurularak yakalandığı öğrenildi.

 

Yakakent ilçesinde babasını balta ile öldürüp cesedini daha sonra ahıra gömdükten sonra kaçan katil zanlısı Serkan İnce, ormanlık alanda bir bağ evinde jandarma görevlileri tarafından tespit edilerek kıstırıldı. Babasını balta ile öldüren Serkan İnce, burada jandarmanın teslim ol çağrılarına yanında bulunan tüfekle direnmek istedi. Jandarma ekipleri, kaçmaya çalışan katil zanlısı Serkan İnce'yi bacağından vurarak yakaladı. Katil zanlısı Serkan İnce'nin gözaltına alınarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

 

DİĞER HABERLER