08 Mayıs 2017 Pazartesi 11:09 Asayiş

SAMSUN MERKEZLİ FETÖ OPERASYONUNDA 4 ESKİ KAYMAKAM GÖZALTINA ALINDI

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda 4 eski Kaymakam gözaltına alındı

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda 4 eski Kaymakam gözaltına alındı. Samsun merkezli olarak düzenlenen FETÖ operasyonunda daha önce adli kontrol şartı ile serbest bırakılan 4 eski Kaymakam gözaltına alındı.

Samsun merkezli düzenlenen FETÖ operasyonunda eski Kastamonu-Azdavay Kaymakamı, eski Ordu-Ünye Kaymakamı, eski Trabzon-Ortahisar Kaymakamı, eski Çorum-Laçin Kaymakamı gözaltına alındı.

 

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü FETÖ soruşturması kapsamında daha önce gözaltına alınan ancak adli kontrol şartı ile serbest bırakılan 4 eski Kaymakam ByLock kullandıkları iddiası ile yeniden gözaltına alındı.  

 

 

 

FETÖ terör örgütüne yönelik mücadelenin hız kesmeden devam ederken, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile eski Kastamonu-Azdavay Kaymakamı A.G, eski Ordu-Ünye Kaymakamı M.D, eski Trabzon-Ortahisar Kaymakamı M.Ş. ve eski Çorum-Laçin Kaymakamı M.E.'nin gözaltına alındıkları öğrenildi.


Gözaltına alınan eski Kaymakamlar Samsun Adliyesine sevk edildi. 

 

4 ESKİ KAYMAKAM'DAN 3'Ü TUTUKLANDI

 

Öte yandan Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturması kapsamında 3 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 eski kaymakamdan 3'ü tutuklandı.

DİĞER HABERLER