02 Mayıs 2017 Salı 20:08 Asayiş

SAMSUN ATAKUM'DA OTOMOBİLİ İLE SİMİT CENTER'A GİREN KADIN SÜRÜCÜ SERBEST BIRAKILDI

Samsun Atakum'da otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücü serbest bırakıldı

Samsun Atakum'da otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücü serbest bırakıldı. Samsun'un Atakum ilçesinde yaşanan Simit Center kazasında otomobili ile Ozan Utku Taşkın ve polis memuru Emre Bağcı'nın ölümüne neden olan kadın sürücü Şebnem Vergili, serbest bırakıldı.

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde 25 Nisan 2017 Salı günü meydana gelen trafik kazasında otomobili ile Simit Center'a giren ve Ozan Utku Taşkın ile polis memuru Emre Bağcı'nın ölümüne neden olan kadın sürücünün adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.


Atakum ilcesi Denizevleri mahallesinde meydana gelen korkunç kazada, kadın sürücü Şebnem Vergili otomobili ile polis memuru Emre Bağcı'nın motosikletine, ardından üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın'a çarparaka Simit Center isimli kafeye girmişti. 

 

 

Atakum ilçesinde bulunan Simit Center önünde yaşanana korkunç kazada ise kadın sürücü Şebnem Vergili ve aracında bulunan iki çocuğu yaralanırken, üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın ise hayatını kaybetmişti. Otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücünün çarptığı polis memuru Emre Bağcı ise ağır yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Yaşanan feci kazada 25 Nisan 2017 Salı gününden itibaren ağır yaralı olarak tedavi gören polis memuru Emre Bağcı'nın da hayatını kaybettiği öğrenilirken, iki kişinin öldüğü kazaya neden olan kadın sürücü Şebnem Vergili'nin adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı gündeme geldi. 

 

DİĞER HABERLER