08 Mayıs 2017 Pazartesi 10:46 Asayiş

SAMSUN'DA CİNAYET! DAMAT, KAYNANASINI VE KAYIN BİRADERİNİ ÖLDÜRDÜ

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da şok bir cinayet yaşandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde damat, kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldürdü.

 


İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde ikamet eden kaynanası Türkan Zonturlu'nun evine giden damat, burada yaşanan tartışma sonrası silahını çekerek Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril'i kurşun yağmuruna tuturak kaçtı.

 

Yaşanan korkunç olayda ağır yaralanan Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril kaldırıldıkları Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gazi Devlet Hastanesinde  yapılan tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadı.

 

Kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damadın yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

Öte yandan kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damad Ahmet E. Atakum ilçesinde polis tarafından yakalandı. Yakalanan damat, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 
 

DİĞER HABERLER